Topp
GP Nett / Om oss / Medarbeidere

Medarbeidere

Atle Rustad

Daglig leder

Mobil: 901 18 846atle@gp.no

Thor Johan Christensen

Direktør for verdiøkende tjenester og nye produkter

Mobil: 908 43 612thor.johan@gp.no

Jørn Atle Berger

Teamleder kjernenettverk

Mobil: 915 41 348jorn@gp.no

Remi Eriksen

Teamleder kundesenter og verksted

Mobil: 995 97 660remi@gp.no

Jon Petter Jakobsen

Teamleder infrastruktur

Mobil: 920 37 570jon.petter@gp.no

Ole Chr Hoffstrøm

IT-konsulent

Mobil: 958 38 579ole.christian@gp.no

Jon-Sindre Hoel

IT-konsulent

Mobil: 466 46 340sindre@gp.no

Veronik Demiri

IT-konsulent

Mobil: 934 64 624veronik@gp.no

Celine Hovelsen

Leveransekoordinator

Mobil: 905 79 445celine@gp.no

Suppanut Intien

Telekommunikasjonsmontør

Mobil: 468 07 885suppanut@gp.no

Jonas Berger

Telekommunikasjonsmontør

Mobil: 900 84 754jonas@gp.no

Joakim Johansen

Fibermontør

Mobil: 482 29 499joakim@gp.no

Christian Eriksen Wærnes

Lærling telekommunikasjonsmontør

Mobil: 475 14 757christian@gp.no

Kittiwat Maharit Melleby

Lærling telekommunikasjonsmontør

Mobil: 900 17 544kittiwat@gp.no

Maud-Linea Thomsen Lie

Lærling telekommunikasjonsmontør

Mobil: 902 67 880maud-linea@gp.no

Viktor Offerdal

Lærling telekommunikasjonsmontør

Mobil: 475 15 117viktor@gp.no

Edmond Peci

Lærling telekommunikasjonsmontør

Mobil: 484 81 668edmond.peci@gp.no

Even Murtnes

Lærling telekommunikasjonsmontør

Mobil: 453 12 411even@gp.no

Ann-Kristin S. Johansen

Sekretær

Mobil: 911 67 285ann-kristin@gp.no

Jonas Pettersen Hjørnegaard

Leder forretningsutvikling

Mobil: 454 40 859jh@gp.no

Øystein Falch

Adm. direktør i GP-Gruppen

Mobil: 915 22 714oystein@gp.no
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.