Topp

Medarbeidere

Atle Rustad

Daglig leder

Mobil: 901 18 846atle@gp.no

Thor Johan Christensen

Leder verdiøkende tjenester

Mobil: 908 43 612thor.johan@gp.no

Jørn Atle Berger

Teamleder kjernenettverk

Mobil: 915 41 348jorn@gp.no

Remi Eriksen

Teamleder kundesenter og verksted

Mobil: 995 97 660remi@gp.no

Ann-Kristin S. Johansen

Sekretær

Telefon: 911 67 285ann-kristin@gp.no

Jon Petter Jakobsen

Teamleder infrastruktur

Mobil: 920 37 570jon.petter@gp.no

Ole Chr Hoffstrøm

IT-konsulent

Mobil: 958 38 579ole.christian@gp.no

Jon-Sindre Hoel

IT-konsulent

Mobil: 466 46 340sindre@gp.no

Veronik Demiri

IT-konsulent

Mobil: 934 64 624veronik@gp.no

Suppanut Intien

Lærling

Telefon: 468 07 885suppanut@gp.no

Jonas Berger

Lærling

Mobil: 900 84 754jonas@gp.no

Kittiwat Maharit Melleby

Telekommunikasjonslærling

Telefon: 900 17 544kittiwat@gp.no

Viktor Offerdal

Telekommunikasjonslærling

Telefon: 475 15 117viktor@gp.no

Nathalie Ryan

Lærling

Mobil: 468 31 283nathalie@gp.no

Øystein Falch

Adm. direktør i GP-Gruppen

Mobil: 915 22 714oystein@gp.no
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.